base64Hash

O nas

Casamundo pośredniczy w wynajmie wspaniałych apartamentów i domów wakacyjnych w całej Europie i w USA. Firma została założona w 2003 roku w Hamburgu, natomiast w roku 2009 jej działalność została rozszerzona także na rynek polski. Na www.casamundo.pl możesz wyszukać swoje wymarzone mieszkanie wakacyjne spośród licznych ofert renomowanych portali rezerwacyjnych i wybranych osób prywatnych. Nasza wyszukiwarka umożliwia szybkie i wygodne znalezienie noclegów spełniających Twoje indywidualne potrzeby. Z naszą pomocą łatwo wyfiltrujesz oferty z udogodnieniami takimi jak: garaż, sauna czy kominek. Możesz także zdecydować, ile powinna wynosić odległość od plaży lub stoku narciarskiego.

W szczegółowych opisach apartamentów i domów wakacyjnych znajdziesz wszystkie niezbędne informacje: dokładny opis, zdjęcia, ceny i dostępne terminy. Jeśli majsz dodatkowe pytania dotyczące oferty, zachęcamy do bezpośredniego kontaku z nami.

Ciągle pracujemy nad poszerzeniem i udoskonaleniem naszej oferty. Pragniemy spełnić Twoje wszelkie oczekiwania oraz podróżnicze marzenia.

W przypadku zastrzeżeń lub uwag, daj nam znać! Twoja opinia jest dla nas niezmiernie ważna!

image-tag