Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy w ramach naszej witryny pliki cookies | Ukryj komunikat 
Ulubione Telefon
-
Bezpł. infolinia

O CASAMUNDO

Ponad 10 lat doświadczenia w wynajmie domów wakacyjnych i apartamentów

Portal internetowy CASAMUNDO, który specjalizuje się w wynajmie apartamentów i domów wakacyjnych, powstał w 2003 roku w Hamburgu i w swojej ofercie posiada ponad 400 000 obiektów wakacyjnych w prawie wszystkich krajach europejskich, w Stanach Zjednoczonych oraz w innych krajach. CASAMUNDO jest obecnie jednym z wiodących pośredników w wynajmie najwyższej jakości apartamentów i domów wakacyjnych w Europie oraz posiada pozycję lidera w branży na rynku niemieckim. CASAMUNDO jest częścią @Leisure Group – jednej z największych firm oferującej wynajem zakwaterowania wakacyjnego na europejskim rynku internetowym.

Serwis CASAMUNDO współpracuje z renomowanymi firmami specjalizującymi się w wynajmie domów wakacyjnych oraz specjalistami z danego regionu, aby zapewnić szeroki wybór domów wakacyjnych dopasowanych do oczekiwań i możliwości finansowych klientów. CASAMUNDO współpracuje z licznymi firmami w Niemczech, jak również w Holandii, Francji, w Polsce, Wielkiej Brytanii, we Włoszech, w Hiszpanii, w Szwecji, w Czechach oraz na Węgrzech.

Znalezienie odpowiedniego obiektu z Casamundo jest jeszcze prostsze!

Na przejrzystym portalu www.casamundo.pl klienci mogą wybrać odpowiedni dla siebie dom wakacyjny spośród atrakcyjnych ofert znanych firm w najpopularniejszych regionach turystycznych. Łatwa w obsłudze wyszukiwarka pozwala użytkownikom szybko i sprawnie wybrać oferty, które są w pełni dopasowane do ich oczekiwań.

Odpowiednie zakwaterowanie można wyszukiwać według rodzaju obiektu (przykładowo: apartament, farma lub park wakacyjny) lub innego kryterium (liczby osób, pokoi, łazienek, ceny itp.). Dodatkowo można zaznaczyć inne elementy, takie jak: basen, zwierzęta, taras, garaż, sauna, czy kominek. Możliwe jest także określenie odległości do morza lub obszarów narciarskich. Goście korzystający z portalu CASAMUNDO mogą znaleźć zakwaterowanie nawet dla 20 osób. Rezerwacja dla większej liczby osób niż ta, która jest podana w maksymalnym obłożeniu obiektu jest możliwa po konsultacji z biurem obsługi klienta CASAMUNDO.

Portal internetowy z indywidualną obsługą

Jeżeli klient ma pytania na temat oferowanych kwater wakacyjnych lub miejsca wypoczynku może je skierować do wykwalifikowanych konsultantów CASAMUNDO, którzy są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 – 17:30 pod numerem infolinii 022 39 78 851, jak również pod adresem e-mail: infonull@nullcasamundo.pl. Pracownicy działu obsługi klienta przygotują profesjonalną i rzetelną ofertę na każde życzenie, jak np. czy możliwy jest przyjazd większą grupą, czy można wynająć kilka domów wakacyjnych blisko siebie, czy dozwolone jest przywiezienie większej liczby zwierząt, niż jest to wymienione na stronie obiektu. Wystarczy wysłać zapytanie, a nasz dział obsługi klienta postara się skontaktować z właścicielem obiektu, aby te potrzeby uwzględnić. Serwis CASAMUNDO cechuje się wysokim poziomem obsługi i zawsze stara się spełnić nawet najbardziej nietypowe oczekiwania klientów.

↑ do góry 
Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!