Domy i apartamenty na majówkę - Casamundo base64Hash Domy i apartamenty na majówkę - Casamundo

Domy i apartamenty na majówkę

Polska
Dowolne daty
Goście
Polska
Dowolne daty
Goście
W ciągu roku mamy mało okazji na odpoczynek z dala od domu. Dla rodzin z dziećmi standardowym czasem wyjazdu na urlop są wakacje. Dzieci mają wolne od szkoły, a Ty w końcu możesz intensywnie spędzić czas z pociechami. Ale dlaczego musisz czekać cały rok na kolejne wakacje, aby wyrwać się na dłużej od codziennych obowiązków?
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Majówka jest świetną okazją na trochę relaksu i złapanie oddechu. Po długiej jesieni i zimie nasz umysł i ciało potrzebują regeneracji. Wypad majowy nie wymaga długiego i męczącego organizowania. Majówka last minute zawsze się uda. Weź niewielką ilość dni urlopowych i rozkoszuj się dłuższym odpoczynkiem. To naprawdę się opłaca!

Majówka w Polsce

Polska ma tyle do zaoferowania! Każdy typ urlopowicza znajdzie coś dla siebie. Wystarczy wsiąść do samochodu albo kupić bilet PKP, aby w niewiele godzin móc rozkoszować się wolnymi od pracy i obowiązków chwilami. Wybierz się nad Morze Bałtyckie. Długie spacery po plaży, szum wody, zapach Bałtyku to coś wyjątkowego o tej porze roku. A jeśli nie masz ochoty na codzienne spacery po plaży, wybierz się na rower albo zwiedzanie. Nawet nie wyobrażasz sobie, ile zabytków proponuje województwo Warmińsko-Mazurskie, Pomorskie i Zachodniopomorskie! Jeśli zdecydujesz się na majówkę nad morzem, polecamy zwiedzić zamek krzyżacki w Malborku.

Jeśli kochasz naturę i aktywny odpoczynek, Casamundo proponuje majówkę w polskich górach. Spakuj niewielki plecak, załóż wygodne buty i zacznij delektować się naturą i górskim powietrzem. Jeśli wybierasz się z rodziną na majówkę w góry, z myślą o dzieciach wybierz te łatwiejsze szlaki górskie. A może masz ochotę na rower? W górach nie brakuje tras rowerowych. Obojętnie czy pieszo czy na dwóch kółkach bądź pewny, widoki będą Ci zapierać oddech.

Weekend majowy za granicą

Jeśli znudziły Ci się ciągłe wyjazdy na terenie Polski, spędź majówkę za granicą. Zdecyduj się na to, co potrzebujesz Ty i Twoi bliscy. Aktywnie spędzony czas przeżyjesz w Czechach i Austrii. Liczne trasy górskie i rowerowe zachęcają wprost do aktywności czynnej. Aktywną majówkę polecamy szczególnie osobom z pracą biurową.
Po długiej przerwie zimowej brakuje Ci słońca i marzysz o ciepłych klimatach? Wybierz się na długi weekend majowy do Hiszpanii lub do Grecji. Jeśli nie możesz się zdecydować na jaką formę urlopu masz ochotę, nie ma problemu. W Hiszpanii i Grecji możesz uprawiać piesze wycieczki czy wędrówki po górach. Jednocześnie masz okazję zrelaksować się na jednej z przecudownych plaż. Wybór należy do Ciebie!

Majówka

image-tag