Domy i apartamenty na Sylwestra - Casamundo base64Hash Domy i apartamenty na Sylwestra - Casamundo

Domy i apartamenty na Sylwestra

Polska
Dowolne daty
Goście
Okres letni to czas wakacji i przyjemnie spędzonych chwil z rodziną, przyjaciółmi czy z drugą połówką. Często jest tak, że na kolejny urlop czekamy do następnego lata. W zimie, kiedy panuje chłód i dni są bardzo krótkie wracamy myślami do wakacji.
DALSZE INFORMACJE »

Wspomnienia te powstrzymują nas na duchu i dodaj odwagi w przezwyciężaniu problemów dnia codziennego.

W zimie mamy jednak okazję na mały odpoczynek. Okres Świąt Bożego Narodzenia i sylwester to czas, na który się cieszymy. To czas z naszymi bliskimi i przyjaciółmi. Po długim okresie postu mamy ochotę się wyszaleć. sylwester jest najlepszą okazją do tego! Zastanawiasz się, gdzie na sylwestra w tym roku? Casamundo pomoże Ci w wyborze.

Sylwester w Polsce

Jeśli masz ochotę spędzić super sylwester w gronie przyjaciół, a nie chcesz jak co roku organizować domowej imprezy, to wynajmij domek lub apartament na Twojego sylwestra z przyjaciółmi w Polsce. Polska ma wiele do zaoferowania. Wybierz się do Zakopanego albo spędź sylwester nad polskim morzem. Chciałeś zawsze spędzić sylwester w dużym mieście, wynajmij apartament w Krakowie, Warszawie czy Wrocławiu i baw się wyśmienicie na ich rynkach. A w licznych knajpach i barach możesz kontynuować zabawę. A może masz ochotę na krótki urlop z rodziną lub drugą połówką? Po obfitych dniach Bożego Narodzenia masz ochotę zmienić otoczenie, aktywnie spędzić czas i spędzić sylwester w górach? Wynajmij domek w Tatrach i rozkoszuj się białym szaleństwem z Twoimi bliskimi.

Sylwester za granicą

W tym roku chcesz pójść na całość i planujesz wykorzystać wolne dni poświąteczne jak najlepiej. Masz ochotę na krótki urlop, ale nie w Polsce? Wybierz się na Sylwester w austriackie Alpy lub do Czech. Odpocznij czynnie na nartach ze rodziną lub Twoją dziewczyną.

Słońca i letnich temperatur możesz doznać na Sylwester – Wyspie Wiecznej Wiosny. Przez cały rok panuje tu klimat umiarkowany i łagodny ze średnimi temperaturami 18 °C zimą. Dla tych, którzy mają dość niskich temperatur i szarych, krótkich dni, Teneryfa jest fantastycznym celem podróży na sylwester.

image-tag