Listy Życzeń
Wakacje nad morzem na Litwie  - Casamundo base64Hash Wakacje nad morzem na Litwie  - Casamundo

Wakacje nad morzem na Litwie

Litwa
Dowolne daty
Goście
Litwa jest wspaniałym miejscem, idealnym do spędzania czasu wolnego od codziennych obowiązków. Wczasy na Litwie nad morzem dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń, o których będą mogli Państwo miło wspominać w domowym zaciszu.
DALSZE INFORMACJE »
Oszczędź nawet do 57%

Najlepsze Okazje na Litwie

Apartament Nida
-57%
21 lis - 28 lis
40 m² Apartament
3 1
Nida, Okręg kłajpedzki, Litwa
od 402 zł 924 zł
za noc
Apartament Połąga
-29%
30 wrz - 7 paź
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
43 m² Apartament
4 1
Połąga, Okręg kłajpedzki, Litwa
od 507 zł 712 zł
za noc
Apartament Wiliampol
-35%
2 wrz - 9 wrz
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
50 m² Apartament
4 1
Wiliampol, Kowno, Litwa
od 288 zł 441 zł
za noc

Litwa: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nocleg Troki
-59%
2 wrz - 9 wrz
18 m² Nocleg
4 1
Troki, Okręg wileński, Litwa
3,6 / 5,0
„Dobry“
od 175 zł 423 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Nocleg wifi Troki
-56%
22 wrz - 29 wrz
wifi
18 m² Nocleg
4 1
Troki, Okręg wileński, Litwa
3,6 / 5,0
„Dobry“
od 187 zł 422 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Litwa wakacje nad morzem

Litwa wakacje nad morzem są wyjątkowo atrakcyjną ofertą również ze względu na brak wymogu posiadania wizy. Oszczędzą sobie Państwo wielu problemów i formalności planując wakacje w tym cudownym i magicznym miejscu. U celu podróży czekają Państwa nie tylko wspaniałe wczasy nad morzem, ale także niezliczone atrakcje i niepowtarzalny folklor. Ciężko znaleźć inne miejsce, które w sposób tak doskonały łączyłoby bogatą i fascynującą tradycję z wszelkimi nowoczesnymi udogodnianiami. Warto wybrać się do naszych sąsiadów, by niezwykle interesująco spędzić czas. Na Litwie, oprócz rozkoszowania się pieknymi widokami i naturalną przyrodą, możemy oddać się także bardziej aktywnym formom wypoczynku. Na Starówce w Kłajpeda - jedynym porcie w tym kraju - będa mogli Państwo podziwiać nieliczne budynki z elementami secesji w stylu fachwerków. Jeżeli uda się Państwu odwiedzić to miasto w ostatnim tygodniu lipca, bęziecie mieli możliwość przeżycia niezpomnianych chwil podczas Święta Morza, które obchodzone jest tu co roku. Wielbiciele muzeów i wystaw poczują się w pełni usatysfakcjonowani zbiorami Muzeum Morza i Akwarium, Muzeum Zegarów oraz Muzeum Kowalstwa. Nie można jednak w ferworze zwiedzania zapomnieć o jakże ważnym wypoczynku, który zapewnią piaszczyste plaże i dobrze rozwiniętainfrastruktura usługowo - rozrywkowa.

Wyjątkowe wczasy na Litwie nad morzem


Spędzając wczasy na Litwie nad morzem nie sposób ominąć Nida, położonej na Półwyspie Kurońskim. Jest ona jedną z osad tworzących większą miejscowość Neringa, cieszącą się ogromną popularnością wśród rzeszy turystów. Poczują się Państwo jak w innym świecie, widząc wokół siebie niebieskie domki rybackie o czerwonych dachach. Malutkie miasteczno o przytulnym i ciepłym charakterze zachwyci Państwa jednym z najczystszych w Europie kąpielisk. Cudownie jest po długim, pełnym wrażeń dniu spędzić wieczór nad lampką wina w małej restauracji, a następnie skorzystać z jednych z najatrakcyjnejszych Litwa noclegi nad morzem.

Innym niezapomnianym miejscem, nieodłącznie kojarzącym się z wypoczynkiem na Litwie, jest znany nadmorski kurort Palanga. Tym, co wyróżnia to miejsce wśród innych miejscowości turystycznych, jest niezwykły biały piasek na plażach i wydmach. Spotkamy tu również niewątpliwy akcent polski - udostępniony dla zwiedzających zespół pałacowy rodziny Tyszkiewiczów, ze znajdującymi się w jego obrębie wspaniałym Muzeum Bursztynu oraz ogrodem botanicznym i różanym.

Z pewnością nie będą Państwo żałować czasu spędzonego u naszych sąsiadów, w jednym z najwspanialszych krajów nadbałtyckich. Piękne widoki, mnóstwo atrakcji spełniających nawet najbardziej wygórowane wymagania oraz konkurencyjne ceny, które nie nadszarpną Państwa finansów - to wszystko stanowi o niewątpliwym uroku Litwy. Pozostaną Państwu niezapomniane wspomnienia i miejsca, do których będziecie mogli jeszcze niejednokrotnie wracać. Dla tych z Państwa, którym marz się nieco bardziej egzotyczny wypoczynek, mamy również ciekawą propozycję. Co powiecie na Wyspy Kanaryjskie. Czyż wakacje Gran Canaria i urlop Teneryfa nie brzmią zachęcająco? Sprawdźcie koniecznie oferty Casamundo i wybierzcie się na długo oczekiwany, wymarzony urlop.

image-tag