Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy w ramach naszej witryny pliki cookies | Ukryj komunikat 
Ulubione Telefon
-
Bezpł. infolinia
DOŚWIADCZENIA DOŚWIADCZENIA
Dopasuj wyszukiwanie
700.000 Domy i apartamenty wakacyjne na Casamundo
Domy i apartamenty wakacyjne
Pewne porównanie i rezerwacja domków letniskowych i apartamentów
Bezpieczna rezerwacja
Domy wakacyjne z gwarancją najlepszej ceny
Najlepsze ceny
Doskonałe doradztwo
Doskonałe doradztwo
Źródło Trusted Shops
Zatwierdzone przez Trusted Shop - dobrze przetestowane z wysoką oceną klientów
Duże zadowolenie klientów

Agroturystyka Austria

Agroturystyka w Austrii – wspaniała przygoda dla dużych i małych

Jak sobie doskonale zdajemy sprawę, Austria to niezwykle urokliwy kraj, którego cały południowy teren pokryty jest potężnymi Alpami. To idealne miejsce na każdą porę roku. Austria cechuje się tym, iż wiele atrakcji turystycznych nie znajduje się w wielkich miastach, lecz w wioskach i małych miasteczkach. Wobec tego warto zdecydować się na wczasy na wsi, gdyż będzie to niesamowita okazja nie tylko do zwiedzania wspaniałych zabytków, wędrowania po górach, uprawiania sportów, lecz także do odpoczynku od dużych miast, hałasu, zgiełku, tłumu ludzi. Dlatego warto wybrać wakacje na wiejskich terenach, gdyż to znakomita okazja do spędzenia niezapomnianego urlopu w Austrii.

Austria agroturystyka – niezapomniane wspomniena gwarantowane

Zdecydowanie agroturystyka w Austrii jest jedną z najbardziej rozwiniętych na świecie. Dzięki temu wyjazd na wieś z jednej strony powinien być dla Państwa czymś nowym, a z drugiej strony też zaskakującym, gdyż typowa wioska w Austrii znacząco różni się od polskiej. Zwłaszcza w przypadku, gdy chodzi o wioski położone w Alpach. Takie wioski często są doskonale zorganizowane administracyjnie niczym małe miasteczka i potrafią nas turystów bardzo mile zaskoczyć. Obok prężnie rozwijającego się przemysłu turystycznego można zobaczyć lokalnych mieszkańców, którzy pracują w swych domach, na polach jak za dawnych lat. Często wyjście do lokalnej restauracji może być znakomitą okazją do spróbowania prawdziwych lokalnych potraw i trunków, których nie dostaniemy w żadnym innym miejscu. Przechadzając się po okolicy będą mogli Państwo zobaczyć wiele nietkniętych przez człowieka naturalnych elementów przyrody, a do tego piękne pastwiska pełne alpejskich krów, kozic czy owiec. Takie wakacje na wsi będą niezapomnianym przeżyciem.

Jeśli zdecydują się Państwo na wyjazd do jednej z wiosek w Austrii, to bez wątpienia taka agroturystyka Austria może być doskonałym punktem wypadowym do wycieczek po okolicy. A w samej Austrii można podziwiać majestatyczne szczyty Alp, piękne i krystalicznie czyste jeziora, górskie rzeki i strumyki, a do tego wiele zabytków, jak kościoły, zamki i twierdze, które idealnie komponują się z alpejskim krajobrazem. Na miejscu mogą Państwo zdecydować się na uprawianie różnych sportów, jak choćby jogging, pływanie, jazdę na rowerze, a w czasie zimy na jazdę na nartach, snowboardzie. Zdecydowanie Austria agroturystyka będzie idealnym rozwiązaniem na rodzinne wakacje, gdyż każdy z Państwa znajdzie tam coś dla siebie. Wakacje w wiejskich regionach będą miłym urozmaiceniem.

Dla miłośników aktywnego wypoczynku w górach, polecamy wypoczynek w atrakcujnych miejscowościach austriackich: proponujemy wakacje Brixen im Thale, wczasy Dienten am Hochkönig, wypoczynek Jochberg oraz urlop Reith Im Alpbachtal. Ponadto serdecznie polecamy Państwu nasze komfortowe domki letniskowe Leogang, przytulne apartamenty Innervillgraten oraz wygodnie noclegi Lienz.

  

Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!