Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy w ramach naszej witryny pliki cookies | Ukryj komunikat 
Ulubione Telefon
-
Bezpł. infolinia
DOŚWIADCZENIA DOŚWIADCZENIA
Dopasuj wyszukiwanie
700.000 Domy i apartamenty wakacyjne na Casamundo
Domy i apartamenty wakacyjne
Pewne porównanie i rezerwacja domków letniskowych i apartamentów
Bezpieczna rezerwacja
Domy wakacyjne z gwarancją najlepszej ceny
Najlepsze ceny
Doskonałe doradztwo
Doskonałe doradztwo
Źródło Trusted Shops
Zatwierdzone przez Trusted Shop - dobrze przetestowane z wysoką oceną klientów
Duże zadowolenie klientów

Ostróda Mazury – relaks i rozrywka dla każdego

Mazury Ostróda – spędź aktywne wakacje nad jeziorem

Ostróda to jedno z najstarszych i największych miast na Szlaku Wielkich Jezior, a wakacje na Mazurach to najlepszy relaks i rozrywka od pokoleń. Tak, jak całe Mazury, Ostróda posiada na wskroś turystyczny charakter, a jej najbardziej rozpoznawalnym punktem jest unikatowy Kanał Ostródzko-Elbląski. Wczasy na Mazurach od lat są nie lada atrakcją, ale na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia wiele się tam zmieniło. Ostróda Mazury to obecnie, poza wspaniałymi zabytkami oraz licznymi jeziorami i plażami, przede wszystkim wyciąg dla narciarzy wodnych na Jeziorze Drwęckim, pełnowymiarowy tor kajakowy oraz nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjny. Wakacje na Mazurach stają się więc, z roku na rok coraz większą okazją do rozruszania zastygłych za biurkami mięśni.

A może wypoczynek nad jeziorem we Włoszech? Co powidzą Państwo na Jezioro Maggiore? Tam czejaką już na Państwa przestronne domki letniskowe Intra (Verbania) oraz wygodne apartamenty Oggebbio. Ponadto proponujemy wakacje w Meina, wczasy w Isola dei Pescatori oraz urlop w Germignaga.

Wczasy w Ostródzie – wymarzony wypoczynek w krainie pięciu jezior

"Mazury", "wczasy na Mazurach" i "wakacje na Mazurach" to jedne z najczęściej wpisywanych w wyszukiwarki haseł w porze urlopów. Nic dziwnego więc, że Mazury Ostróda to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc na turystycznej mapie Królestwa Jezior. Jedną z największych atrakcji tego miasta jest wycieczka statkiem przez Kanał Ostródzko-Elbląski, w którym „statki płyną po trawie". Poza tym miasto posiada kilka portów i wspaniałe plaże. Mazury Ostróda to w końcu miasto pięciu jezior. Tuż za jego granicami znajduje się kolejne dziesięć akwenów. Żeglugę po jeziorach ułatwiają liczne kanały łączące zbiorniki. Piękno jezior podkreślają nie mniej piękne lasy pełne ścieżek rowerowych i szlaków turystycznych. Jesienią rosną tam nieprzebrane masy grzybów, natomiast w ciągu całego roku można zaobserwować wiele wyjątkowych gatunków zarówno zwierząt, jak i roślin.

Mazury to wyjątkowe miejsce nie tylko ze względu na walory przyrodnicze i wspaniałe warunki do uprawiania rozlicznych sportów od żeglarstwa począwszy, a na jeździe konnej i rowerach skończywszy, ale także ze względu na zabytki. Właśnie Mazury Ostróda także, są w posiadaniu jednych z ciekawszych i najlepiej zachowanych zamków o ogromnym znaczeniu na przestrzeni wieków. W Ostródzie zobaczyć można m.in. czternastowieczny krzyżacki zamek oraz fragmenty murów obronnych pochodzących z tego samego okresu, ale też dziewiętnastowieczną Fontannę Trzech Cesarzy autorstwa Arnolda Künne. Region mazury to naprawdę wyjątkowe miejsce na turystycznej mapie Polski, a Ostróda Mazury to najlepszy pomysł na wczasy na Mazurach!

  

Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!