Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy w ramach naszej witryny pliki cookies | Ukryj komunikat 
Ulubione Telefon
-
Bezpł. infolinia
DOŚWIADCZENIA DOŚWIADCZENIA
Dopasuj wyszukiwanie
700.000 Domy i apartamenty wakacyjne na Casamundo
Domy i apartamenty wakacyjne
Pewne porównanie i rezerwacja domków letniskowych i apartamentów
Bezpieczna rezerwacja
Domy wakacyjne z gwarancją najlepszej ceny
Najlepsze ceny
Doskonałe doradztwo
Doskonałe doradztwo
Źródło Trusted Shops
Zatwierdzone przez Trusted Shop - dobrze przetestowane z wysoką oceną klientów
Duże zadowolenie klientów

Węgorzewo Mazury- „brama do Mazur” jest dla Państwa szeroko otwarta

Mazury Węgorzewo – wybierz się na mazurską przygodę

Wyjazd na Mazury z dziećmi? A może samotny rejs przez całe mazury Szlakiem Wielkich Jezior? Węgorzewo, zwane "bramą do Mazur" czeka na wszystkich i wszyscy znajdą w nim to, czego poszukują. Mazury, same w sobie są magnesem, ale miasta, takie jak Węgorzewo uzupełniają cuda przyrody o dodatkowe atrakcje. Węgorzewo Mazury w całości można zwiedzić zarówno szlakami wodnymi, jak i lądowymi. Początek starego szlaku wodnego wiodącego przez wszystkie największe jeziora ma swe miejsce właśnie w Węgorzewie. Stamtąd wyruszają wszyscy żeglarze, stamtąd też wypływają statki pasażerskie, którymi można wybrać się na mazurską przygodę.

Tym z Państwa, ktrórzy pragną spędzić spokojny urlop nad jeziorem, najlepiej z wędką zapraszamy również do Szwecji. Tam czekają już na Państwa nasze komfortowe domki letniskowe Fröseke oraz przytulne apartamenty Lyckeby (Karlskrona). Poza tym zapraszamy na wakacje w Vrena, wczasy w Söderköping oraz urlop w Ambjörnarp. Jesteśmy przekonani, że również i tam miło spędzą Państwo czas.

Wczasy na Mazurach w Węgorzewie to prawdziwa przygoda

Wczasy na Mazurach kojarzą się głównie ze sportami wodnymi, słońcem i plażami, ale to nie wszystko, co oferuje ta niezwykła zielono-niebieska kraina, choć wszyscy rodzice wybierający się na mazury z dziećmi bazują na tym. Liczne szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe Mazury Węgorzewo przecinają wzdłuż i wszerz cały region, a wiodą przez najciekawsze miejsca. Węgorzewo Mazury to hasło, na które większość ludzi odpowie: piramida, bunkry, garncarstwo. Zabytki ziemi węgorzewskiej są szeroko znane. Wszystkie można zobaczyć w samym grodzie oraz najbliższym otoczeniu miasta.

Mazury Węgorzewo to gwarancja niezapomnianych wrażeń oraz przygód. Wspaniałe plenery zauroczą niejednego fotografa. Ogromnym wabikiem miejsca jest Muzeum Kultury Ludowej i Parku Etnograficznego z pracownią garncarską, w której można własnoręcznie wykonać naczynie z gliny oraz niemieckie bunkry z czasów II Wojny Światowej zachowane w doskonałym stanie. Żaden wielbiciel historii spędzający wczasy na Mazurach, nie pominie znajdującego się w samym Węgorzewie, a pochodzącego z początku XVII wieku późnogotyckiego kościoła pod wezwaniem św. Apostołów Piotra i Pawła oraz pałacu rodziny Lehndorffów w Sztynorcie Dużym. Węgorzewo Mazury to przede wszystkim duża dawka adrenaliny. Można łapać ją na jeziorach oraz ich licznych wyspach, ale można także w Parku Linowym zlokalizowanym niedaleko Węgorzewa. Mazury z dziećmi to także okazja do złapania przez pociechy odrobiny jodu, zlokalizowane są tam, bowiem tężnie jodowe. Mazury Węgorzewo to niezwykle popularna fraza wśród punk-rockowców oraz fanów tej muzyki. Każdego roku bowiem, odbywa się tam festiwal młodych kapel tego nurtu. Mazury to region, w którym można spędzić czas wyjątkowo różnorodnie i wyjątkowo intensywnie, ale przede wszystkim po prostu: wyjątkowo.

  

Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!