Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy w ramach naszej witryny pliki cookies | Ukryj komunikat 
Ulubione Telefon
-
Bezpł. infolinia
DOŚWIADCZENIA DOŚWIADCZENIA
Dopasuj wyszukiwanie
700.000 Domy i apartamenty wakacyjne na Casamundo
Domy i apartamenty wakacyjne
Pewne porównanie i rezerwacja domków letniskowych i apartamentów
Bezpieczna rezerwacja
Domy wakacyjne z gwarancją najlepszej ceny
Najlepsze ceny
Doskonałe doradztwo
Doskonałe doradztwo
Źródło Trusted Shops
Zatwierdzone przez Trusted Shop - dobrze przetestowane z wysoką oceną klientów
Duże zadowolenie klientów

Bułgaria z dziećmi

Bułgaria z dzieckiem to doskonały pomysł na udane rodzinne wakacje

Planują Państwo wakacje marzeń? Słońce, plaża i szaleńcze kąpiele w morzu? A może góry, śnieg i strome stoki narciarskie? Nie ważne czy są Państwo miłośnikami ciepłych czy też zimnych klimatów. Wiele krajów z całego świata może pochwalić się doskonałymi warunkami urlopowo- wypoczynkowymi, które sprawiają, że każde wakacje z dzieckiem są niezapomnianym przeżyciem. Piękne krajobrazy, zabytki i odpowiednie zakwaterowanie to główne kryteria, którymi kieruje się każdy urlopowicz. Szeroka oferta różnych krajów z Europy i świata gwarantuje, że każdy wczasowicz znajdzie dla siebie zakwaterowanie, odpowiadające jego indywidualnym wymaganiom. Malownicza Bułgaria niewątpliwe należy do grona takich krajów. Bułgaria z dziećmi to doskonały pomysł na udane wakacje.

Bułgaria jest pod względem ukształtowania terenu, krajem wyżynno- górskim. Ponad 30% powierzchni kraju to wyżyny, natomiast ponad 20% położone jest powyżej 1000 m n.p.m. Ponadto, państwo to graniczy z Morzem Czarnym, co sprawia, że można spędzić w Bułgaria wczasy z dziećmi zarówno w górach, jak i nad morzem. Turystyczne i malownicze wybrzeże Morza Czarnego co roku przyciąga tłumy turystów właśnie w ten region świata. Piękne klify, ciągnące się wzdłuż Wyżyny Dobrudżańskiej, Starej Płaniny i Strandży, pozwalają na organizowanie wycieczek rodzinnych. Głębokie morze sprzyja uprawianiu turystyki kwalifikowanej. Miłośnicy podwodnych wrażeń mogą tu swobodnie nurkować lub organizować podwodne polowania (np. na różne gatunki ryb). Piękne plaże i kąpieliska również przyciągają turystów. Największym ośrodkiem turystycznym północnego regionu Czarnomorskiego jest Warna. Na północ od Warny ciągnie się szereg luksusowych kąpielisk i uzdrowisk, m.in Drużba z cerkwią Świętego Konstantego; Czajka; Złote Piaski (kompleks hotelowy z kasynem i Park Narodowy Złote Piaski); Albena z najlepszą plażą tego regionu czy Rusałka, będąca ośrodkiem wypoczynkowym w światowej sieci systemu Club Mediterranee. Na dorosłych czekają również liczne imprezy organizowane w tych ośrodkach, m.in. szaleństwa nocne na plażach pod gołym niebem. Godne polecenia są również inne kraje położone przy Morzu Czarnym, jak np. Rumunia czy Turcja.

Wymarzone wczasy rodzinne w Bułgarii

Dla dzieci również nie zabraknie atrakcji w Bułgarii. Państwa pociechy mogą podziwiać m.in. specjalny pokaz delfinów w Festa Delfinarium w Warnie. Godnym polecenia jest Wodny Park Atrakcji AQUAPOLOIS w Złotych Piaskach, oferujący różne baseny, zjeżdżalnie wodne, jacuzzi, fontanny i wodospady, starożytne ruiny i wieże. Atrakcje przeznaczone są dla dzieci i dorosłych, zatem warto spędzić tam wakacje razem z całą rodziną.

Bułgaria z dzieckiem u boku to znakomity pomysł na niezapomniane wczasy również ze względu na liczne zabytki, o których nie można nie wspomnieć. Najwięcej zabytkowych miejsc oferuje stolica tego pięknego kraju czyli Sofia. Bogactwo zabytków Sofii jest ogromne, a do najpiękniejszych należą: najstarsza w Bułgarii cerkiew Świętego Jerzego z IV w., bazylika Świętej Zofii, meczet Bujuk czy cerkiew Aleksandra Newskiego. Te i wszystkie inne atrakcje zabytkowe sprawiają, że temat wczasy rodzinne Bułgaria nie jest obcy żadnemu podróżnikowi. Wakacje w Bułgarii to znakomite przeżycie dla całej rodziny!

  

Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!