Ulubione Telefon
-
Bezpł. infolinia
DOŚWIADCZENIA DOŚWIADCZENIA
Dopasuj wyszukiwanie
700.000 Domy i apartamenty wakacyjne na Casamundo
Domy i apartamenty wakacyjne
Pewne porównanie i rezerwacja domków letniskowych i apartamentów
Bezpieczna rezerwacja
Domy wakacyjne z gwarancją najlepszej ceny
Najlepsze ceny
Doskonałe doradztwo
Doskonałe doradztwo
Źródło Trusted Shops
Zatwierdzone przez Trusted Shop - dobrze przetestowane z wysoką oceną klientów
Duże zadowolenie klientów

Słowacja wczasy z dziećmi

Słowacja z dziećmi to wspaniała przygoda dla całej rodziny

Wspaniałą przygodą, która będzie obfitować w mnóstwo niezapomnianych atrakcji są z pewnością wakacje na Słowacji z dziećmi. Jedną z miejscowości, w których warto spędzić wakacje z dzieckiem są

Słowacja z dziećmi nie może się obejść bez wizyty w stolicy kraju, czyli miasta Bratysława. Naturalnie największą atrakcją dla dzieci jest miejskie Zoo, będące domem dla ponad 174 gatunków zwierząt oraz ciekawych okazów flory. W Ogrodzie Botanicznym, który znajduje się na terenie Uniwersytetu Komeńskiego zachwyt wzbudzają przepiękne okazy roślin, malowniczo rozmieszczonych na powierzchni 5ha. Na początku XXI w., w Bratysławie zbudowano nowoczesny kompleks handlowo – rozrywkowy, nazywany Aquaparkiem. Przychodzą tu całe rodziny z dziećmi, by skorzystać z atrakcji Parku Wodnego, kina, czy zrobić zakupy w ekskluzywnych sklepach. Wizyta w Bratysławie sprawi, iż przekonają się Państwo, że Słowacja wakacje z dziećmi to doskonała zabawa i wspaniały relaks, dla całej rodziny.

Tegoroczne wakacje na Słowacji z dziećmi będą wspaniałe!

Wyjątkowy pomysł na to, by Słowacja z dzieckiem była świetną rozrywką jest wizyta w mieście Poprad. Znajdujący się tu całoroczny kompleks odkrytych i krytych basenów to gwarancja fantastycznej zabawy zarówno dla rodziców, jak i dzieci. Dodatkową frajdę zapewniają dwa place zabaw na zewnątrz kompleksu oraz trzy wewnętrzne. Można spędzać tu czas bez względu na pogodę, a także wynająć opiekunkę do dzieci i zrelaksować się samemu w saunie, spróbować dobroczynnego wpływu krioterapii, czy poddać się masażowi. Poprad to także zabytki, które powinien zobaczyć każdy dorosły po wodnych szaleństwach.

Słowacja wczasy z dziećmi będą mile wspominane także, gdy zatrzymają się Państwo w mieście Nitra, której niesamowity Park Miejski z drugiej połowy XIX w. jest jednym z najpiękniejszych parków w kraju. Istniejąca tu ptaszarnia, „żabia fontanna”, farma ze zwierzętami i dwa jeziorka połączone romantycznym mostkiem na pewno spodobają się dzieciom i dorosłym. Nitra to także przepiękne zabytki architektury warownej i sakralnej, które koniecznie trzeba zobaczyć. Jeżeli natomiast zapragną Państwo spędzić urlop rodzinny nad morzem, proponujemy Włochy. Sprawdźcie koniecznie naszą specjalną ofertę: Włochy apartamenty nad morzem. Jesteśmy przekonani, że znajdą tam Państwo coś dla siebie.

  

Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!