Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy w ramach naszej witryny pliki cookies | Ukryj komunikat 
Ulubione Telefon
-
Bezpł. infolinia
DOŚWIADCZENIA DOŚWIADCZENIA
Dopasuj wyszukiwanie
700.000 Domy i apartamenty wakacyjne na Casamundo
Domy i apartamenty wakacyjne
Pewne porównanie i rezerwacja domków letniskowych i apartamentów
Bezpieczna rezerwacja
Domy wakacyjne z gwarancją najlepszej ceny
Najlepsze ceny
Doskonałe doradztwo
Doskonałe doradztwo
Źródło Trusted Shops
Zatwierdzone przez Trusted Shop - dobrze przetestowane z wysoką oceną klientów
Duże zadowolenie klientów

Czarnogóra apartamenty nad morzem

Niezapomniane chwile zagwarantują Państwu Czarnogóra apartamenty nad morzem

Wczasy nad morzem to wymarzony sposób na spędzenie wakacji przez większość z Państwa. Południowe słońce, niezapomniane krajobrazy, krystalicznie czyste morze i życzliwi mieszkańcy - tym powita Państwa Czarnogóra. Kraj ten odwiedzają od lat rzesze turystów, na których czeka wspaniale przygotowana baza turystyczno - gastronomiczna oraz Czarnogóra noclegi nad morzem. Piękna pogoda i liczne rozrywki pozwolą Państwu na spędzenie wyjątkowo udanych wakacji. Czarnogóra apartamenty nad morzem powitają Państwa swą niepowtarzalną atmosferą, która pozwoli odzyskać siły, by cieszyć się każdym kolejnym dniem wypoczynku. Mogą Państwo wybierać wśród wielu kurortów - każdy znajdzie dla siebie najbardziej odpowiednie miejsce.

Czarnogóra noclegi nad morzem mogą Państwo znaleźć w starym mieście Budva, w którym zachowała się wspaniała i jedyna w swoim rodzaju Starówka, wysunięta w głąb Adriatyku i tworząca wraz ze śródziemnomorski klimatem niezapomnianą atmosferę. Mieszkańcy tego niewielkiego miasteczka są wyjątkowo dumni ze swej czystej wody, która zachęca licznych turystów do zażywania wspaniałych kąpieli morskich. Spragnieni dalszych wrażeń mogą Państwo wybrać się do Herceg Novi, ponad siedemsetletniego miasta położonego w pobliżu granicy z Chorwacją. Zachwyci Państwa z pewnością starówka obfitująca w budynki w stylu orientalnym i barokowym. Daje się tu wyraźnie odczuć podmuch historii, a lekki dreszczyk emocji wzbudzą zamykające Stare Miasto tureckie twierdze Kanli Kula, czyli Krwawa Wieża, oraz Forte Mare i Cytadela. Po pełnym wrażeń dniu będą mogli Państwo spokojnie wypocząć w jednym z Czarnogóra apartamenty nad morzem.

Czarnogóra noclegi nad morzem – wymarzony wypoczynek

To nie wszystkie atrakcje, których pełna jest kraina położona u zlewisk sieci rzecznej dwóch mórz, Morza Adriatyckiego i Morza Czarnego. Warto zwiedzić również największy port morski w Czarnogórze, położony w miejscowości o nazwie Bar. Zamieszkuje tu jedynie 13 tysięcy mieszkańców, a pomimo tego jest to ważny ośrodek komunikacyjny, utrzymujący połączenia promowe z portami Ankona i Bari po drugiej stronie Adriatyku. Mogą Państwo obserwować powolne podnoszenie się z gruzów starszej części miasta, która ucierpiała wskutek trzęsienia ziemi w 1979 r. Nie warto przeoczyć także popularnego oraz niezwykle uroczego kurortu Petrovac na Moru, położonego w pobliżu gór i bezkresnego morza, tylko gdzieniegdzie przyozdobionego małymi skalistymi wysepkami. Poczują Państwo ogromną przyjemność stawiając stopy na ciepłej piaszczysto - żwirowej plaży. Tak wspaniałego kraju nie da się zapomnieć. Wyjeżdżając zabiorą Państwo ze sobą niezatarte wspomnienia o ciepłym słońcu, szumie fal i niepowtarzalnych zabytkach na tej życzliwej ziemi. To miejsce, które warto odwiedzać i do którego warto wracać.

Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!