Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy w ramach naszej witryny pliki cookies | Ukryj komunikat 
Ulubione Telefon
-
Bezpł. infolinia
DOŚWIADCZENIA DOŚWIADCZENIA
Dopasuj wyszukiwanie
700.000 Domy i apartamenty wakacyjne na Casamundo
Domy i apartamenty wakacyjne
Pewne porównanie i rezerwacja domków letniskowych i apartamentów
Bezpieczna rezerwacja
Domy wakacyjne z gwarancją najlepszej ceny
Najlepsze ceny
Doskonałe doradztwo
Doskonałe doradztwo
Źródło Trusted Shops
Zatwierdzone przez Trusted Shop - dobrze przetestowane z wysoką oceną klientów
Duże zadowolenie klientów

Wczasy nad Morzem Bałtyckim to doskonały wybór!

Tegoroczne wczasy nad Morzem Bałtyckim będą niezapomniane

Któż z nas nie marzy o wypoczynku w egzotycznych krajach, leżaku pod palmami, zimnych koktajlach i kąpielach w krystalicznie czystych, lazurowych wodach? Wakacje na Krecie, wczasy na Teneryfie czy urlop nad Lazurowym Wybrzeżem brzmią kusząco, jednak należy pamiętać o tym, że wczasy nad Morzem Bałtyckim mogą okazać się równie atrakcyjne. Wysoki kurs Euro, problemy finansowe popularnych turystycznie Państw, kilkunastogodzinne opóźnienia lotów spowodowane chmurami wulkanicznego pyłu bądź strajkami lotników, sprawiają, że coraz więcej turystów decyduje się na wczasy nad polskim morzem. To prawda, drogi w Polsce nie są najlepsze, a podróż nad Bałtyk w szczycie sezonu zajmuje parę godzin, jednak mają Państwo pewność, że dotrą z powrotem do domu. Poza tym coraz większa konkurencja nad Bałtykiem sprawia, że dostaną Państwo coraz więcej za mniej. Rekiny? Tylko w gdyńskim akwariu. A może wspomnienia z dzieciństwa, może pierwszy pocałunek, lub uśmiech Waszego dziecka kiedy pierwszy raz widzi morze i tak wielką „piaskownicę” - czy naprawdę dalej musimy przekonywać Państwa do wakacji nad Morzem Bałtyckim?

Wczasy nad Bałtykiem – wszędzie dobrze ale w domu najlepiej!

Planując wakacje nad morzem pamiętajmy o odpowiednym zakwaterowaniu. Wielu turystów uważa, że polskie wybrzeże jak wszędzie takie same: piasek i woda, wszędzie taka sama, mianowicie słona. Urok polskiego wybrzeża polega na tym, iż jest ono bardzo zróżnicowane. Kiedy już więc zdecydują się Państwo na wczasy nad morzem, warto dowiedzieć się co ciekawego mogą tam Państwo zobaczyć i jaki jest charakter wybranej przez Państwa miejscowości. Jeżeli lubią Państwo wypoczynek nad otwartym morzem i planują głównie wypoczynek na plaży, polecamy wakacje w Łebie, Władysławowie lub Mielnie. Tu wypoczynek koncentruje się wokół Bałtyku. Liczne kluby i dyskoteki znajdują się zaraz przy plaży i zachęcają do imprezowania do białego rana. Ci z Państwa, którzy pragną wypoczynku w ciszy i spokoju, powinni spędzić swój urlop nad morzem w małych, ale uroczych miejscowościach jak Rewal, Pobierowo, czy Niechorze. Równie interesujące są miejscowości na Mierzei Wiślanej. Turystów jest tam jak na lekarstwo o gęsto zalesione tereny pozwalają na długie spacery i relaks w otoczeniu pięknej przyrody.

Jeżeli chcą Państwo wypocząć w luskusie i szukają miejsc kultowych z pewnością spodoba się Państwu Jurata lub słynne Międzyzdroje, gdzie chetnie wybierają się na romantyczne wczasy nad morzem znani artyści i celebryci. Jeżeli chcą Państwo zwiedzać i poznawać historię, na pewno dobrym wyborem będzie Gdańsk, wraz z Gdynią i Sopotem. Znajdą tam Państwo nie tylko zabytki ,ale również plaże, parki, mola, idealne na romantyczne spacery. A miłośnikom życia noclego polecamy Sopot, gdyż właśnie tam znajduje się mnóstwo kubów i dyskotek a ulice, nawet późną porą tętnią życiem.

  

Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!