Ulubione Telefon
-
Bezpł. infolinia
DOŚWIADCZENIA DOŚWIADCZENIA
Dopasuj wyszukiwanie
700.000 Domy i apartamenty wakacyjne na Casamundo
Domy i apartamenty wakacyjne
Pewne porównanie i rezerwacja domków letniskowych i apartamentów
Bezpieczna rezerwacja
Domy wakacyjne z gwarancją najlepszej ceny
Najlepsze ceny
Doskonałe doradztwo
Doskonałe doradztwo
Źródło Trusted Shops
Zatwierdzone przez Trusted Shop - dobrze przetestowane z wysoką oceną klientów
Duże zadowolenie klientów

Andora narty – wspaniałe ośrodki narciarskie

Narty w Andorze – białe szaleństwo dla całej rodziny

Księstwo Andory to niewielkie państwo leżące w południowo-zachodniej części Europy. Nie posiada ono dostępu do morza. Posiada jednak inną, jakże wspaniałą, cechę - Andora położona jest w Pirenejach a jej teren w całości pokryty jest górami. To położenie właśnie sprawia, iż Andora narty to skojarzenie, które u każdego narciarza wywołuje dreszczyk emocji. Nie bez kozery – jako, iż Andora to prawdziwy raj dla narciarzy, niezależnie od stopnia zaawansowania. Jednym z dwóch największych ośrodków narciarskich Andory jest Vallnord. Znajdziecie tam Państwo ponad dwieście kilometrów doskonale przygotowanych tras narciarskich. Należy też dodać, iż każdy, kto wybierze się na narty w Andorze znajdzie tam trasę odpowiadającą stopniem trudności swoim umiejętnościom. Są tam również liczne szkółki narciarskie szkolące zarówno dorosłych jak i dzieci.

Największym ośrodkiem narciarskim Pirenejów, znajdującym się również na terenie Andory, jest Grandvalira. Ośrodek ten powstał w latach 2003 – 2004. Ostatnie zmiany, jakich dokonano tam w roku 2011 sprawiły, iż obecnie ośrodek ten oddaje do Państwa dyspozycji dwieście pięć kilometrów połączonych ze sobą tras zjazdowych. Biegną one od Pas de la Casa w pobliżu granicy z Francją, aż po Encamp. Rozbudowie poddano również całą sieć wyciągów narciarskich i kolejek linowych. Tutaj również zadbano o szkolenie nowych adeptów narciarstwa – Narty Andora to nie tylko zjazdy po stromych stokach, to liczne szkoły przyjmujące początkujących narciarzy i snowbordzistów oraz tych, którzy dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z nartami czy snowbordem.

Narty Andora – prawdziwy raj dla narciarzy

Białe szaleństwo to jednak nie tylko Andora. Tym z Państwa, którzy na narty w Andorze wybrali się już wielokrotnie proponujemy poznać ośrodki narciarskie również w innych regionach Europy. Sąsiadująca z Andorą Francja zaprasza turystów do największego ośrodka narciarskiego świata – Trzy Doliny. Znajduje się on w Parku Narodowym Vanoise, we francuskiej Sabaudii. Długość połączonych tras narciarskich tego ośrodka to ponad sześćset kilometrów. Towarzyszą im 183 wyciągi. Ponadto, Le trois Vallees oferuje turystom sto dwadzieścia kilometrów doskonale przygotowanych tras biegowych. Dodatkową atrakcję stanowić może lot paralotnią czy wieczór w kasynie jednego z kurortów, przez które przebiega ta wyjątkowa trasa narciarska. Wysokoalpejskie ośrodki narciarskie czekają na Państwa również w Hohentauern (Taury Wysokie) i austriackim Tyrolu Wschodnim. A majestatyczny Glossglockner sprawi, iż pobyt tam będzie niezapomnianym przeżyciem nie tylko dla amatorów białego szaleństwa.

Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!