Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy w ramach naszej witryny pliki cookies | Ukryj komunikat 
Ulubione Telefon
-
Bezpł. infolinia
DOŚWIADCZENIA DOŚWIADCZENIA
Dopasuj wyszukiwanie
700.000 Domy i apartamenty wakacyjne na Casamundo
Domy i apartamenty wakacyjne
Pewne porównanie i rezerwacja domków letniskowych i apartamentów
Bezpieczna rezerwacja
Domy wakacyjne z gwarancją najlepszej ceny
Najlepsze ceny
Doskonałe doradztwo
Doskonałe doradztwo
Źródło Trusted Shops
Zatwierdzone przez Trusted Shop - dobrze przetestowane z wysoką oceną klientów
Duże zadowolenie klientów

Narty Austria to doskonały wybór!

Wszystkich miłośników białego szaleństwa zapraszamy na narty w Austrii

Zimą warto wybrać się na narty Austria. Stolicą tego kraju jest słynny Wiedeń, natomiast najdłuższą jego rzeką - Dunaj. Austria posiada też Park Narodowy, na którego terenie znajduje się Jezioro Nezyderskie, obfitujące w liczne solanki. Są one bardzo cenne dla zdrowia. To wszystko sprawia, że narty w Austrii są niezwykle popularne na całym świecie. Jednak ten kraj, to nie tylko potężne góry. To także muzyka poważna.Właśnie tu urodził się wybitny geniusz muzyki poważnej - Wolfgang Amadeusz Mozart, którego duch strzeże Wiednia i gór. Słynny Gustav Klimt - architekt, czy pisarz Franz Kafka, to wspaniałe postacie, o jakich będziecie Państwo pamiętać, jeśli tylko wybierzecie się na narty w Alpach.

Austria, to malowniczy kraj , leżący w środowej części górzystej Europy. Większość jej terytorium, to lasy. Ze względu na ukształtowanie stanowi ona niezwykłą atrakcję jeśli chodzi o turystykę górską. Do takich przygód należą wyjazdy w góry. Narty Kartynia, to malownicza kraina, w której sezon turystyczny trwa już od wiosny. To miejsce posiada wyjątkowy klimat i dużo jezior, dzięki czemu polscy turyści powracają w to miejsce rok po roku. W Polsce to Adam Małysz wypromował biały sport. Tym samym zaszczepił w swoich rodakach miłość do górskich stoków.

Narty w Alpach – szusuj po austriackich stokach

Narty Tyrol z kolei, to zapierające dech pejzaże, lustra jezior z tańczącymi na ich taflach górskich szczytach. To miejsce słynie na cały świat z dziewiczej przyrody. Niezwykle atrakcyjnie udają się tu wyjazdy. Narty Alpbach natomiast to kameralna dolina Tyrolu . Jest ona wyjątkowo gościnna dla rodzin z dziećmi. Równie ciekawym miejscem jest Styria narty. Ten region Austrii to jeden z najlepszych wyciągów. W przeszłości był on źródłem wydobycia kurszców szalchetnych. Jednak wyjątkowa uroda tego miejsca sprawiła, że z czasem odzobiły je wstęgi nartostrad.

Jeden z najlepszych i najtańszych ośrodków narciarskich w Austrii to Nassfeld narty. Śnieżne sporty obowiązują tu w sezonie od grudnia do kwietnia. To miejsce przeznaczone jest dla początkujących miłośników białego szaleństwa. Austria gorąco i gości tych, którzy lubią zimowe zabawy. Narty Meyrhofen, to centrum alpinizmu położone w dolinie, obfitującej w ośrodki narciarskie. Austria jest miejscem, które ma w sobie magię związaną z pięknem architektury, sztuki i aktywnego wypoczynku. Narty Kaltenbach, to urocze miejsce, którego nigdy Państwo nie zapomnicie. Warto sprawdzić pogodę - reszta będzie już tylko radością. Austriackie stoki czekają!

Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!