Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy w ramach naszej witryny pliki cookies | Ukryj komunikat 
-
Bezpł. infolinia
15 Jahre Stempel PL_neu DOŚWIADCZENIA DOŚWIADCZENIA
400.000 Domy i apartamenty wakacyjne na Casamundo
Domy i apartamenty wakacyjne
Pewne porównanie i rezerwacja domków letniskowych i apartamentów
Bezpieczna rezerwacja
Domy wakacyjne z gwarancją najlepszej ceny
Najlepsze ceny
Doskonałe doradztwo
Doskonałe doradztwo
Źródło Trusted Shops
Zatwierdzone przez Trusted Shop - dobrze przetestowane z wysoką oceną klientów
Duże zadowolenie klientów

Urlop narciarski Thierseetal

Domki Thierseetal i apartamenty Thierseetal - na narty w Alpy!

Narciarstwo bez stresu? Spędzanie czasu z całą rodziną, z dala od przepełnionych pośpiechem tras narciarskich i wrzawy ogromnych stacji górskich? Dla wszystkich, którzy właśnie tego oczekują, dobrym wyborem jest region narciarski Thierseetal, gdyż tutaj znajdują się trasy o różnym poziomie trudności. Dzięki przyjaznej rodzinnej atmosferze, ośrodek ten jest idealnym miejscem na wczasy. Urlop zimowy Thierseetal z przeróżnymi możliwościami spędzania wolnego czasu może być wyjątkowo przyjemny. Przekonajcie się sami i wybierzcie na nadchodzacą zimę schroniska narciarskie Thierseetal lub wygodne apartamenty Thierseetal.

Również początkujący narciarze i snowboardziści mogą w Thierseetal rozpocząć swoją przygodę z tymi dyscyplinami i spędzić tutaj miło czas. Jeśli będą mieć Państwo kłopoty, pomogą Wam profesjonalni trenerzy. Po intensywnym wysiłku możecie odprężyć się w świetnie wyposażonych obiektach noclegowych, takich jak domki Thierseetal lub schroniska narciarskie Thierseetal. Tutaj odpoczniecie przy kominku i rozprostujecie nogi, tak że  następnego dnia nic nie będzie stało na przeszkodzie by powrócić na stok!

Zimą zabawa na stokach, a latem odpoczynek na plażach? Polecamy domki letniskowe Sopot, domki letniskowe Ustka oraz apartamenty Władysławowo.

Thierseetal - urlop dla całej rodziny!

Wyciąg górski w Mitterland przetransportuje Państwa na 4 kilometrowy odcinek, który odpowiada wszystkim narciarzom. W Hinterthiersee czekają na Państwa dwa wyciągi, które przewiozą Państwa na nasłonecznione trasy narciarskie, gdzie można zjeżdżać z pokrytych śniegiem stoków i podziwiać panoramę gór. Jazda na nartach Thierseetal to marzenie! Idealny dla początkujących jest zjazd Landl, gdyż jego gładka powierzchnia jest idealna dla mniej doświadczonych narciarzy.

Wszyscy, którzy uwielbiają narciastwo biegowe, mają do dyspozycji 6 tras i jeden odcinek do ćwiczeń, które rozciągają się wzdłuż słonecznej doliny. Dobrze przygotowane trasy, o małym i średnim stopniu trudności, zapewniają idealne warunki dla narciarzy. Czy nie są to wspaniałe warunki dla udanego urlopu narciarskiego lub zimowego Thierseetal? Podczas jazdy poprzez dolinę każdy narciarz może rozkoszować się pięknem gór pokrytych śniegiem i widokiem błyszczących polan! Wynajmując domki Thierseetal lub apartamenty Thierseetal z pewnością nie będą Państwo rozczarowani!

Na narty zapraszamy również do Francji. Gorąco polecamy:

Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!