Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy w ramach naszej witryny pliki cookies | Ukryj komunikat 
Ulubione Telefon
-
Bezpł. infolinia
DOŚWIADCZENIA DOŚWIADCZENIA
Dopasuj wyszukiwanie
700.000 Domy i apartamenty wakacyjne na Casamundo
Domy i apartamenty wakacyjne
Pewne porównanie i rezerwacja domków letniskowych i apartamentów
Bezpieczna rezerwacja
Domy wakacyjne z gwarancją najlepszej ceny
Najlepsze ceny
Doskonałe doradztwo
Doskonałe doradztwo
Źródło Trusted Shops
Zatwierdzone przez Trusted Shop - dobrze przetestowane z wysoką oceną klientów
Duże zadowolenie klientów

Urlop narciarski Les Deux Alpes

Domki Les Deux Alpes i apartamenty Les Deux Alpes - na narty do Francji!

W sercu Alp, gdzie łączą się Alpy Północne i Południowe, rozciąga się Les Deux Alpes, stacja narciarska, gdzie jazda na nartach została zapoczątkowana w latach 30-tych XX wieku, w momencie zainstalowania pierwszego wyciągu krzesełkowego. Nie bez przyczyny tysiące turystów wybierają urlop narciarski w Les Deux Alpes, który spędzają w domkach Les Deux Alpes lub chatkach Les Deux Alpes. Również przytulne, nieco mniejsze apartamenty Les Deux Alpes, są popularne wśród turystów, którzy chcą rozkoszować się świeżym górskim powietrzem i wspaniałym górskim krajobrazem. Zapierająca dech w persiach górska panorama i wspaniale przygotowane trasy narciarskie sprawią, że Wasz urlop zimowy Les Deux Alpes będzie niesamowitym przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci.

Na co zatem jeszcze czekać? Najlepiej już teraz zarezerwować domki Les Deux Alpes, apartamenty Les Deux Alpes lub chatki Les Deux Alpes i cieszyć sie śnieżną przygodą! 

Miłośnicy narciarstwa zapewne doskonale poczują się także wybierając się na narty do Włoch. Polecamy:

Les Deux Alpes - raj dla narciarzy i nie tylko!

Region narciarski powstały z kilku gospodarstw położonych na nasłonecznionym płaskowyżu w 1946, oferuje wszystko to, czego oczekuje się od alpejskich obszarów. Wysokie, czarujące góry, szerokie doliny, czyste i rześkie powietrze oraz oczywiście śnieg sprawiają, że Les Deux Alpes jest rajem sportów zimowych i idealnym miejscem dla miłośników gór. Dodatkowo różnorodna paleta oferty spędzania wolnego czasu jest kolejnym atutem wyjazdu narciarskiego Les Deux Alpes. Jazda na łyżwach, masaże siatsu, Après-Ski czy przeróżne restauracje gwarantują, że nie będą się Państwo nudzić. Po aktywnym dniu można zaszyć się w schroniskach i spędzić tam miły wieczór. Przytulne schronienie zapewnią Państwu także domki Les Deux Alpes i apartametny Les Deux Alpes, w których po dniu na stoku nabiorą Państwo sił.

A może marzą Państwo o podróży do Skandynawii? Polecamy wczasy w norweskim Hordaland, wczasy w Gotlandii w Szwecji oraz urlop w Sztokholmie!

Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!