Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy w ramach naszej witryny pliki cookies | Ukryj komunikat 
Ulubione Telefon
-
Bezpł. infolinia
DOŚWIADCZENIA DOŚWIADCZENIA
Dopasuj wyszukiwanie
700.000 Domy i apartamenty wakacyjne na Casamundo
Domy i apartamenty wakacyjne
Pewne porównanie i rezerwacja domków letniskowych i apartamentów
Bezpieczna rezerwacja
Domy wakacyjne z gwarancją najlepszej ceny
Najlepsze ceny
Doskonałe doradztwo
Doskonałe doradztwo
Źródło Trusted Shops
Zatwierdzone przez Trusted Shop - dobrze przetestowane z wysoką oceną klientów
Duże zadowolenie klientów

Wyjazd na narty Les Menuires

Domki Les Menuires i apartamenty Les Menuires - narciarska przygoda!

Les Menuires to ośrodek narciarski położony na wysokości ca. 1850 m. n.p.m. i należący obok Val Thorens (2300 m. n.p.m.) do doliny Belleville we Francuskich Alpach. Obydwie miejscowości są położone bardzo wysoko i przez to także dobrze obfitujące w śnieg, co jest dobrym warunkiem do spędzenia udanych wczasów zimowych: apartamenty Les Menuires, domki kempingowe Les Menuires, schroniska Les Menuires i górskie chaty Les Menuires to wspaniała propozycja dla planujących urlop w gronie rodziny lub przyjaciół.

Sezon zimowy trwa tutaj od listopada do kwietnia, a na lodowcach Péclet i Chavière można rozkoszować się jazdą na nartach także latem. Trasy narciarskie zarówno w okolicach Mont de la Challe oraz Mont de la Chambre i Point de la Masse są bardzo różnorodnie rozlokowane, przez co profesjonaliści jak i początkujący narciarze znajdą dla siebie na pewno coś interesującego. Na tych ostatnich na stokach Les Menuires czekają liczni nauczyciele narciarstwa służąc swoim doświadczeniem oraz profesjonalnymi radami. Jeżeli zaliczają się Państwo do początkujących amatorów białego szaleństwa jest to idelalne miejsce do spędzenia zimowego urlopu. Decydując się na narty Les Menuires z pewnością nie będą Państwo rozczarowani!

Zimą planują Państwo wypad na narty, a letni urlop pragną spędzić nad morzem? Polecamy wczasy w Istrii w Chorwacji:

Les Menuires - wczasy w Alpach!

W regionie tym możliwa jest także jazda po głębokim śniegu. Krajobraz zachwyca pięknem i otwartą przestrzenią, a zdominowany jest on białymi trasami narciarskimi i stromymi szczytami. Apartamenty Les Menuires, domki kempingowe Les Menuires, schroniska Les Menuires i górskie chaty Les Menuires sprawią, że wczasy zimowe Francja będą niezapomniane. Les Menuires jest ośrodkiem sportów zimowych wspaniale przygotowanym do potrzeb licznie tu przybywających turystów. Również oferta spędzania wolnego czasu po jeździe na nartach jest ogromna i cieszy się dużym powodzeniem. Popularne są także piesze wędrówki, podczas których można podziwiać zapierającą dech w piersiach górską panoramę. Wczasy zimowe Francja będą niezapomniane!

Białe szaleństwo na stokach czeka Państwa także podczas pobytu w Austrii! Polecamy:

Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!