Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy w ramach naszej witryny pliki cookies | Ukryj komunikat 
Ulubione Telefon
-
Bezpł. infolinia
DOŚWIADCZENIA DOŚWIADCZENIA
Dopasuj wyszukiwanie
700.000 Domy i apartamenty wakacyjne na Casamundo
Domy i apartamenty wakacyjne
Pewne porównanie i rezerwacja domków letniskowych i apartamentów
Bezpieczna rezerwacja
Domy wakacyjne z gwarancją najlepszej ceny
Najlepsze ceny
Doskonałe doradztwo
Doskonałe doradztwo
Źródło Trusted Shops
Zatwierdzone przez Trusted Shop - dobrze przetestowane z wysoką oceną klientów
Duże zadowolenie klientów

Urlop narciarski Maurienne, wczasy zimowe Maurienne

Domki Maurienne i apartamenty Maurienne - wczasy jak z bajki!

Jeżeli wziąść pod uwagę fakt, że rolnicy przewozili porą zimową plony do doliny na drewnianych deskach, można śmiało stwiedzić, że snowboard w tym rejonie był już uprawiany przed wiekami. Nie dziwi więc nikogo, że region Maurienne dysponuje dzisiaj licznymi możliwościami rozkoszowania się sportami zimowymi. Na tym terenie narciarskim znajdują się 24 stacje narciarskie oraz ponad 1600 km tras narciarskich umożliwiających nie tylko uprawianie freeriden czy snowboardu, ale także zjazdy z zapierających dech w piersiach stromych stoków. Godnym polecenia jest w tym rejonie Valmenier, gdzie zjeżdżają się miłośnicy narciarstwa w głębokim śniegu.

To są dopiero warunki na spędzenie urozmaiconego i atrakcyjnego urlopu zimowego we Francji! Najdogodniejszą formą wypoczynku jest wynajęcie własnego domku letniskowego w Maurienne. Jest to dobre rozwiązanie nie tylko dla grup i rodzin, także single i pary znajdą coś ciekawego dla siebie pośród szerokiej oferty jeżeli chcą spędzić urlop zimowy Francja i zdecydują się na oferowane przez nas apartamenty Maurienne, domki letniskowe Maurienne lub górskie chatki Maurienne.

Wszystkie stacje narciarskie w Maurienne są przyjazne rodzinom, co bardzo pasuje do spotykanej w tym regionie szarmanckiej gościnności, którą rozkoszują się przyjezdni turyści. Szczególnie godną polecenia jest stacja „Les Karellis“, ponieważ cały programm tego regionu narciarskiego jest przystosowany do potrzeb dzieci, które tutaj mogą bezpiecznie korzystać z uroków narciarstwa.

Miłośników narciarstwa zapraszamy także na szwajcarskie stoki! Polecamy:

Maurienne - wypoczynek na stokach!

Największym terenem narciarskim Maurienne jest „Les Sybelle“, który swoją nazwę zawdzięcza przepięknemu krajobrazowi z sześcioma trzytysięcznikami zwanymi „six belles“. Szczególnie zadowoleni będą freeriderzy, którzy zdecydują się na wynajem apartamentu lub domku letniskowego w tym regionie. Przeważnie szerokie nartostrady zapraszają także uprawiających carving do szalonych wiraży i skrętów. Przede wszystkim dobrze będą się czuć tutaj początkujący narciarze oraz rodziny z dziećmi, ponieważ łagodne stoki są idealne na zjazdy w towarzystwie najbliższych osób oraz rodziny. A po dniu na stoku wraz z rodziną wygodnie wypoczną Państwo wynajmując przestronny domek Maurienne lub apartament Maurienne. 

Osoby lubiące zjazdy w głębokim śniegu oraz spokojny odpoczynek będą zachwycone małą miejscowością „La Norma“, ponieważ teren ten oferuje turystom spokojną atmosferę oraz bajeczne przestrzenie do uprawiania freeride. Również miłośnicy narciarstwa biegowego znajdą w Maurienne dobre warunki do uprawiania tego sportu, w sumie czeka tutaj na nich 600 km szlaków przygotowanych specjalnie dla narciarzy biegowych.

Szególnie godnym polecenia są centra in Bassans albo Albiez Le Jeune oferujące 80 km tras oraz genialne krajobrazy. Na terenie narciarstwa biegowego „Trois Perits Villages“ wszystkie trasy znajdują się ponad 1200 m. n.p.m, także świeże górskie powietrze jest tutaj stałym towarzyszem turystów. Kto chce spróbować swoich sił w biatlonie, dla tego teren Maurienne jest najlepszym adresem kontaktowym. Kto więc zdecyduje się na spędzenie urlopu zimowego w Maurienne na pewno nie pożałuje! Domki Maurienne oraz apartamenty Maurienne zapewnią Państwu niezapomniane wczasy.

Zimą w góry, a latem nad jezioro? Zapraszamy na wczasy Jezioro Garda, wakacje Jezioro Maggiore oraz wakacje Jezioro Iseo do Włoch!

Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!