Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy w ramach naszej witryny pliki cookies | Ukryj komunikat 
-
Bezpł. infolinia
15 Jahre Stempel PL_neu DOŚWIADCZENIA DOŚWIADCZENIA
400.000 Domy i apartamenty wakacyjne na Casamundo
Domy i apartamenty wakacyjne
Pewne porównanie i rezerwacja domków letniskowych i apartamentów
Bezpieczna rezerwacja
Domy wakacyjne z gwarancją najlepszej ceny
Najlepsze ceny
Doskonałe doradztwo
Doskonałe doradztwo
Źródło Trusted Shops
Zatwierdzone przez Trusted Shop - dobrze przetestowane z wysoką oceną klientów
Duże zadowolenie klientów

Urlop narciarski Saint Gervais

Domki Saint Gervais i apartamenty Saint Gervais - urlop w Alpach

W Saint Gervais sport zimowy ma ponad siedemdziesięcioletnią tradycję, a miejscowość słynie z źródeł termalnych, które już od 1806 r. są doceniane przez turystów spędzających swój urlop w Saint Gervais. Na początku XX wieku miejscowość ta przeżyła okres rozkwitu, gdy coraz więcej osób szukających odprężenia przybywało do Saint Gervais, by spędzić tutaj niezapomniany urlop narciarski: domki Saint Gervais, apartamenty Saint Gervais i schroniska narciarskie Saint Gervais to wspaniała propozycja dla chcących spędzić wczasy zimowe w gronie rodziny lub przyjaciół. Do dziś architektura miejscowości przypomina o najlepszym okresie rozwoju tego regionu, a wytworne domy kształtują jego krajobraz. Dodatkowo przepiękne położenie przy podnóżu szczytu Mont Blanc zachwyca wszystkich turystów, którzy przybywają do Saint Gervais i rezerwują apartamenty Saint Gervais lub domki Saint Gervais.

Fantastyczne warunki do uprawiania narciarstwa zastaną Państwo także we Włoszech! Zapraszamy do domków Bormio, domków Livigno oraz apartamentów Moena.

Saint Gervais - na wczasy do Francji

W dzielnicy Le Fayet znajdują się baseny termalne, które zapraszają narciarzy do spędzenia tutaj chwili odpoczynku. Jeśli chcecie spędzić urlop we Francji, zrelaksować się i jednocześnie być aktywnym sportowo, będziecie usatysfakcjonowani! Wszystkie cztery dzielnice Saint Gervais posiadają wyjątkową atmosferę. Spokojna i wytworna Saint Gervais należy do najciekawszych celów turystycznych w francuskich Alpach. Wszyscy, którzy chcą podziwiać panoramę Mont Blanc i pobliskich regionów narciarskich, powinni udać się na położony na wysokości 1400 m.n.p.m. szczyt Le Bettex. Wynajmując domki Saint Gervais lub apartamenty Saint Gervais Pański urlop będzie w pełni udany!

Zimą w góry, a latem pod palmy? Zapraszamy na wczasy do Turcji. Polecamy:

Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!