Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy w ramach naszej witryny pliki cookies | Ukryj komunikat 
Ulubione Telefon
-
Bezpł. infolinia
DOŚWIADCZENIA DOŚWIADCZENIA
Dopasuj wyszukiwanie
700.000 Domy i apartamenty wakacyjne na Casamundo
Domy i apartamenty wakacyjne
Pewne porównanie i rezerwacja domków letniskowych i apartamentów
Bezpieczna rezerwacja
Domy wakacyjne z gwarancją najlepszej ceny
Najlepsze ceny
Doskonałe doradztwo
Doskonałe doradztwo
Źródło Trusted Shops
Zatwierdzone przez Trusted Shop - dobrze przetestowane z wysoką oceną klientów
Duże zadowolenie klientów

Urlop zimowy Val d'Isère, wczasy zimowe Tignes

Domki Val d`Isère/Tignes i apartamenty Val d`Isère/Tignes - wymarzony urlop!

Z nazwami takimi jak „Val d’Isère“ czy "Tignes” kojarzą się wielkie wydarzenia sportowe, jak na przykład wyścig Tour de France czy też Olimpiada Zimowa w 1992 roku. Poza tymi imprezami sportowymi turystów zachęca do urlopu miejscowość Weiler należąca do gminy Val d’Isère, w której znajdują się typowe drewniane domki. Zdecydujcie się Państwo na urlop Val d'Isère i zarezerwujcie obiekty Val d'Isère, takie jak apartamenty Val d`Isère czy domki Val d`Isère. Również chatki górskie Tignes oferują wiele przyjemności. Możecie wynająć domek Tignes lub przytulną chatkę Tignes i spędzić szczególny urlop zimowy pośród malowniczego krajobrazu. Miłośnicy sportów zimowych z pewnością zadowoleni będą z pobytu w Val d`Isère/Tignes. Świetnie przygotowane stoki narciarskie oraz zapierająca dech w piersiach panorama górska wprowadzą w zachwyt każdego wczasowicza. 

Miłośników narciarstwa na wczasy zapraszamy także do Austrii. Apartamenty Karyntia, apartamenty Patscherkofel i domki Sölden to gwarancja udanego urlopu zimowego!

Val d`Isère/Tignes - urlop wśród alpejskich szczytów

Różnorodność, relaks i możliwość aktywności sportowej są tutaj gwarantowane! Tradycja połączona z komfortem i narciarstwem sprawiają, że miejsce to jest wyjątkowe. Między Tignes i Val d'Isère kursują darmowe autobusy, dzięki czemu turyści bez obaw mogą zostawić samochody przed swoim obiektem. Gmina ta jest zimą pełna turystów, ale mimo to jest przepełniona spokojem gór i zimy, dzięki czemu urlop narciarski Tignes i wczasy zimowe Val d'Isère gwarantują relaks i odprężenie. Wspaniałe trasy narciarskie i świeże powietrze górskie pozostaną na długo w Państwa pamięci, tak samo jak zapierająca dech w piersiach panorama. Decydując się na domki Val d`Isère/Tignes lub apartamenty Val d`Isère/Tignes przyżyją Państwo niezapomniany urlop, który na długo zostanie w Pańskiej pamięci!

Zimą na narty do Francji, a latem odpoczynek nad polskim wybrzeżem Bałtyku? Polecamy:

Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!