Ulubione Telefon
-
Bezpł. infolinia
DOŚWIADCZENIA DOŚWIADCZENIA
Dopasuj wyszukiwanie
700.000 Domy i apartamenty wakacyjne na Casamundo
Domy i apartamenty wakacyjne
Pewne porównanie i rezerwacja domków letniskowych i apartamentów
Bezpieczna rezerwacja
Domy wakacyjne z gwarancją najlepszej ceny
Najlepsze ceny
Doskonałe doradztwo
Doskonałe doradztwo
Źródło Trusted Shops
Zatwierdzone przez Trusted Shop - dobrze przetestowane z wysoką oceną klientów
Duże zadowolenie klientów

Narty Słowacja – ferie zimowe na białym puchu

Narty na Słowacji – białe szaleństwo dla całej rodziny

Narty na Słowacji to wymarzone miejsce wypoczynku wielu z Państwa. Wspaniałe ośnieżone stoki, piękne i niezapomniane krajobrazy, obfitość rozrywek - oto, co wszystkich przyciąga w te regiony. Słowacja swą popularność wśród wielbicieli białego szaleństwa zawdzięcza różnorodności skali trudności tras zjazdowych, ich wspaniałemu usytuowaniu oraz niewątpliwej przystępności cen. Baza usługowo - gastronomiczna jest szeroko rozwinięta, więc każdy z Państwa może czuć się usatysfakcjonowany bogatą ofertą restauracji, barów i miejsc rozrywki, dostępnej zarówno młodzieży, jak również rodzinom z dziećmi. Często mają państwo problem gdzie na narty Słowacja. Bogata oferta rozwiąże Państwa dylemety i pozwoli wybrać najbardziej odpowiednie miejsce na wypoczynek.

Stoki narciarskie Słowacja zaskoczą Państwa swą liczebnością i ogromną różnorodnością. Mogą Państwo wybierać wśród wielu ośrodków i miejsc przystosowanych do przyjęcia turystów. Szczególnie narty Słowacja Jasna polecają wiele atrakcji i sposobów na spędzanie aktywnego wypoczynku. Jasna jest jednym z największych i najpopularniejszych ośrodków narciarskich na Słowacji. Położenie w pięknej Dolinie Dolanowskiej, na zboczach Chopoka, zachęci wieu z Państwa do odwiedzenia tych okolic. Narty Chopok są wręcz doskonałym miejscem do szusowania. Doświadczeni narciarze i snowboardziści znajdą tu trasy o znacznym stopniu skomplikowania. Początkujący będą natomiast mieli do pokonania kilka łatwiejszych tras, w tym biegnących cudownymi zalesionymi zboczami. Jeżeli ktoś z Państwa nie zechce poświęcać wolnych chwil na wyczyny narciarskie, to będzie mógł obejrzeć liczne jaskinie, a w szczególności Jaskinię Wolności i Jaskinię Lodową w Dolinie Demanowskiej.

Narty Słowacja – zimowe szaleństwo na każdą kieszeń

Amatorzy bardziej ryzykownych dyscyplin będą zachwyceni terenami przystosowanymi do uprawiania ski alpinizmu, a ci z nich, którzy lubią najbardziej ekstremalne wyzwania nie zawiodą się wieżą lodową, snow raftingiem, snow tubingiem i paraglidingiem. Z kolei dzieci, a zapewne także dorosłych, oczaruje aquapark Tatralandia w Liptowski Mikulasz, w którym można cieszyć się sześcioma basenami termalnymi, zjeżdżalniami oraz Wirtualnym Światem, złożonym z saun, aromatoterapii, masaży i komory solnej. Polecamy Państwu również wakacje w Martin oraz ferie w Donovaly.

Na narty Słowacja może wybrać się każdy z Państwa. Nie tylko mogą Państwo cieszyć się trasami zjazdowymi, ale również możliwe jest uprawianie snowboardu i narciarstwa biegowego. Rodzinom z dziećmi także nie zabraknie rozrywek. Piękny krajobraz, widok surowych i majestatycznych gór oraz dziewicza przyroda dopełnią wspaniałego obrazu. Nikt nie zazna nudy. Po całym dniu pieszych wycieczek i szybkich zjazdów po ośnieżonych zboczach czekać będą na Państwa przytulne bary i restauracje, w których spędzą Państwo bardzo miło czas. Smaczne i syte dania rozgrzeją każdego i dodają sił do zmierzenia się z wyzwaniami nadchodzących dni.

  

Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!